SUSZARKI OGRODOWE
AKCESORIA

Suszarki ogrodowe obrotowe - zalety

Suszenie ubrań na powietrzu jest dużo wydajniejsze, jeśli posiadamy ogród. Posiadanie suszarki ogrodowej znacznie skraca czas suszenia ubrań i bielizny. Poznaj wszystkie zalety suszarki ogrodowej obrotowej i sprawdź aktualną ofertę suszarek. Suszarki ogrodowe obrotowe wysokiej jakości znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Suszarki ogrodowe obrotowe - korzyści z posiadania

Suszarki ogrodowe obrotowe są zaprojektowane tak, by umożliwiać wygodne obracanie. W dowolnej chwili możesz nią obrócić i zapomnieć o chodzeniu wokół niej z koszem na ubrania i bieliznę.

Taką suszarką jest suszarka obrotowa Idea, oferowana przez nasz sklep.

Suszarka obrotowa cechuje się:

  • wysoką jakością wykonania,
  • nowoczesna technologia produkcji: droższa i dłuższa,  a dzięki podwójnym profilom ramion jest dużo lepsza niż inne dostępne na rynku suszarki,
  • zawartym w zestawie ochronnym pokrowcem.


Suszarki ogrodowe obrotowe -  łatwe montowanie

W zestawie do suszarki ogrodowej obrotowej dołączony jest specjalny świder ziemny GardenFix. Świder pozwala na szybkie montowanie suszarki w dowolnym miejscu. Nie potrzebne jest betonowanie!

Montowanie suszarki obrotowej za pomocą świdra ziemnego polega na wkręceniu go w ziemię. Dodatkową zaletą świdra jest jego wielkość i masywność. Dzięki temu suszarka jest utrzymana przez cały czas w stabilnej pozycji. Utrzymuje ją nawet przy silnych wiatrach.

Oprócz łatwego montowania, suszarka została dodatkowo wyposażona w specjalny system rozkładania. Opatentowany system odpowiada za łatwe i szybkie rozkładanie sprzętu w dowolnym miejscu. Suszarkę obrotową możesz więc zabrać na wyjazd. np. pod namiot. Składana suszarka obrotowa z pewnością zmieści się do bagażnika.

Suszarki ogrodowe obrotowe - długotrwałe użytkowanie

Suszarki ogrodowe obrotowe posiadają jeszcze inne zalety. Są odporne i wytrzymałe na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie słoneczne. Wszystko dzięki starannemu wykonaniu i grubym trzonie, odpowiadającym za stabilność konstrukcji.

Sprzęt do suszenia ubrań charakteryzuje się wysoką jakością. Wyprodukowany w Niemczech, posiada cztery wytrzymałe ramiona oraz mocne linki z bawełny, które zapewniają proste czyszczenie sprzętu. Wystarczy je tylko przetrzeć wilgotną szmatką. Użytkowanie suszarki ułatwia także zamykany na zamek błyskawiczny pokrowiec, chroniący przed brudem i kurzem.

Suszarka ogrodowa obrotowa posiada dodatkowo dwuletnią gwarancję.

Suszarki ogrodowe obrotowe - szybsze schnięcie

Dzięki mocnym linkom wykonanym z wysokiego gatunku materiału o długości 60 m oraz czterem ramionom o podwójnym profilu z aluminium, suszarka ogrodowa obrotowa zapewnia jeszcze więcej miejsca do rozwieszenia. Za jej sprawą suszenie ubrań i bielizny będzie jeszcze szybsze i wygodniejsze, a wszystko zostanie wysuszone za jednym razem.

Suszarka obrotowa to świetny zakup, jeśli posiadasz dom z ogrodem. Wygodny system rozkładania pozwoli ją postawić praktycznie wszędzie. Suszarka ogrodowa obrotowa to doskonały sprzęt na wyjazdy. Jej dodatkową zaletą jest estetyczny wygląd, przez co będzie stanowić ciekawą ozdobę ogrodu.

Sklepy internetowe: Travi Design || Tworzenie sklepów internetowych