Suszarka ogrodowa Promo 3R + świder 45m Powiększ do pełnego rozmiaru

Suszarka ogrodowa Promo 3R + świder 45m

Suszarka ogrodowa Promo R3

Oferujemy Państwu najwyższej jakości obrotową suszarkę ogrodową, wraz ze świdrem naziemnym. Suszarka na pranie została wyprodukowana w Niemczech, w jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie. Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość oferowanego produktu. Rozłożenie ramion suszarki można regulować w bardzo prosty sposób przy pomocą śrub. Linki są bardzo mocne, ponieważ zostały dodatkowo powleczona miękkim tworzywem. Dzięki temu utrzymanie suszarki ogrodowej w czystości jest niezwykle proste - polecamy od czasu do czasu przecieranie linek wilgotną szmatką. Suszarka na pranie została zaprojektowana tak, aby być funkcjonalną i estetyczną. Nasze suszarki ogrodowe doskonale wpiszą się w stylistykę Twojego ogrodu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Cena suszarki jest niższa od tej, którą można znaleźć na Allegro.

Więcej szczegółów

82266S

109,00 zł

Sztuk

Specyfikacja:
- Ilość ramion: 3 szt. 
- Długość linek: 45 m 
- Funkcja rotacji: tak 
- Gwarancja: 2 lata 
- Certyfikaty: CE 
- W komplecie: świder ziemny
- Dodatkowa specyfikacja: odporna na czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV 
- Produkt wysokiej jakości "Made In Germany"

Dodatkowe informacje:
- Suszarka odporna jest na działanie promieniowania UV, oraz czynników atmosferycznych.
- Solidna suszarka ogrodowa, wykonana z Europejskimi standardami. Europejska jakość produktu "Made In Germany" - nie porównuj jej do tanich chińskich wyrobów.
- Naciąg, rozłożenie ramion suszarki w łatwy sposób można regulować za pomocą śrub. Mocna, bawełniana linka zastosowana do produkcji suszarki jest dodatkowo powleczona miękkim tworzywem, co zapewnia jej łatwe utrzymanie w czystości (wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką).
- Niska cena, wysoka jakość. To główne cechy charakteryzujące suszarkę Promo 3R. Gwarancja produkty 24 miesiące. Suszarka ma możliwość obracania, bez konieczności chodzenia z koszem dookoła.
- Kupując tą suszarkę w komplecie dostajecie Państwo świder ziemny, który jest idealnym rozwiązaniem aby w szybki sposób i w dowolnym miejscu zamontować suszarkę do podłoża bez konieczności betonowania. Wystarczy wkręcić ją w ziemię.  Świder jest na tyle duży i masywny, że bez problemu utrzyma suszarkę w stabilnej pozycji, nawet podczas silnych wiatrów.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE SUSZARKI OGRODOWE ?
1. WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA - nasze suszarki ogrodowe pochodzą z jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie (Niemcy k. Dortmundu) i są produkowane z wysokiej jakości profili aluminiowych pochodzenia polskiego, wysoka europejska jakość to dla producenta z ponad 40 letnią tradycją jeden z najważniejszych priorytetów. Wszelkie produkty firmy "B-T GmbH" posiadają europejskie certyfikaty CE oraz LGA GS.
2. DROŻSZA TECHNOLOGIA PRODUKCJI - suszarki ogrodowe "B-T GmbH" przechodzą dłuższy i droższy proces produkcji - głównie podwójne profile z których wykonane są ramiona suszarki, dzięki którym suszarki "B-T GmbH" są znacznie lepsze niż standardowe suszarki.
3. MOCNIEJSZY PROFIL - specjalnie zaprojektowany profil aluminiowy pochodzenia polskiego został dobrany tak, aby suszarka była stabilniejsza, a nie tak jak u chińskiej konkurencji - aby była tania (dlatego konkurencja stosuje aluminium z recyklingu). To nas odróżnia. Dzięki takiemu rozwiązaniu zastosowany profil jest 2 x mocniejszy od standardowych profili używanych w innych suszarkach ogrodowych.
4. BRAK "EFEKTU NIESTABILNOŚCI" - przy większości tanich chińskich suszarkach, podczas rozłożenia występuje tzw. efekt niestabilności. Linki nie są równomiernie naciągnięte, a same ramiona uginają się pod ciężarem mokrego prania. Dzięki zastosowaniu podwójnych, zamkniętych profili, wraz z wysoko gatunkowym tworzywem sztucznym PE - w naszych suszarkach ten problem został wyeliminowany. Gwarantujemy, że przez lata takie rozwiązanie sprawdzi się doskonale.
5. GWARANCJA SATYSFAKCJI - jeśli nie będziesz zadowolony z dokonanego zakupu masz możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki, najważniejszą rzeczą jest to, aby zwracany towar nie nosił śladów użytkowania.

Sklepy internetowe: Travi Design || Tworzenie sklepów internetowych