Suszarka ogrodowa FreeAIR 18m Powiększ do pełnego rozmiaru

Suszarka ogrodowa FreeAIR 18m

Suszarka ogrodowa FreeAIR

Oferujemy najwyższej jakości suszarkę kempingową - przenośną FreeAIR 18 m wraz z pokrowcem. Suszarka ogrodowa została zaprojektowana tak, aby uniknąć jej wywracania oraz wyginania. Suszarka na pranie FreeAIR jest ponadto odporna na promieniowanie UV oraz na trudne warunki atmosferyczne takie jak wiatr czy deszcz. Dodatkowym atutem suszarki na ubrania jest fakt, że jest ona przenośna i można ją ze sobą zabrać na wyjazd. Naszej suszarki na bieliznę można z powodzeniem używać nie tylko w ogrodzie, lecz także w domu. Suszarka FreeAIR rozkłada się i składa w bardzo prosty sposób, bez ryzyka jej uszkodzenia. W komplecie znajduje się także pokrowiec, który ma za zadanie zabezpieczyć sprzęt przed kurzem i brudem, oraz umożliwić jego przewóz. Kolejną zaletą suszarki ogrodowej FreeAIR jest fakt, że po złożeniu zajmuje ona niewiele miejsca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą suszarek ogrodowych, ceny naszego sprzętu najwyższej jakości są niższe niż te proponowane na Allegro.

Więcej szczegółów

82120

149,00 zł

Sztuk

Specyfikacja:
- Ilość ramion: 4 szt.
- Długość linek: 18 m
- Gwarancja: 2 lata
- Certyfikaty: CE
- W komplecie: pokrowiec
- Dodatkowa specyfikacja: odporna na czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV
- Produkt wysokiej jakości "Made In Germany"

Dodatkowe informacje:
- Przenośna suszarka kempingowa FreeAir to idealny wybór dla osób, które często wyjeżdżają na biwak, gdzie nie mają możliwości swobodnego rozwieszenia prania.
- Można jej używać zarówno wewnątrz jaki na zewnątrz.
- Suszarka dzięki ergonomicznej konstrukcji  po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca, tym samym pozwala na maksymalne ograniczenie zajmowanego miejsca.
- Kupując tą suszarkę w komplecie dostajecie Państwo pokrowiec który chroni suszarkę przed brudem i kurzem. Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny na długości, oraz odporny jest na przemakanie i działanie niekorzystnych promieni UV.
- Sznurki o długości 18m pozwalają na rozwieszenie prania z dwóch załadunków pralki.
- Suszarka posiada wzmocnione ramiona wykonane z podwójnego profilu, co czyni ją bardzo stabilną i odporną na chwianie podczas silnego wiatru.
- W tej suszarce zastosowano specjalny system rozkładania suszarki który chroniony jest patentem w urzędzie patentowym na całym świecie. Dzięki niemu w bardzo łatwy i szybki sposób złożysz i rozłożysz suszarkę.
- Mocna, bawełniana linka zastosowana do produkcji suszarki jest dodatkowo powleczona miękkim tworzywem, co zapewnia jej łatwe utrzymanie w czystości (wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką).

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE SUSZARKI OGRODOWE ?
1. WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA - nasze suszarki ogrodowe pochodzą z jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie (Niemcy k. Dortmundu) i są produkowane z wysokiej jakości profili aluminiowych pochodzenia polskiego, wysoka europejska jakość to dla producenta z ponad 40 letnią tradycją jeden z najważniejszych priorytetów. Wszelkie produkty firmy "B-T GmbH" posiadają europejskie certyfikaty CE oraz LGA GS.
2. DROŻSZA TECHNOLOGIA PRODUKCJI - suszarki ogrodowe "B-T GmbH" przechodzą dłuższy i droższy proces produkcji - głównie podwójne profile z których wykonane są ramiona suszarki, dzięki którym suszarki "B-T GmbH" są znacznie lepsze niż standardowe suszarki.
3. MOCNIEJSZY PROFIL - specjalnie zaprojektowany profil aluminiowy pochodzenia polskiego został dobrany tak, aby suszarka była stabilniejsza, a nie tak jak u chińskiej konkurencji - aby była tania (dlatego konkurencja stosuje aluminium z recyklingu). To nas odróżnia. Dzięki takiemu rozwiązaniu zastosowany profil jest 2 x mocniejszy od standardowych profili używanych w innych suszarkach ogrodowych.
4. BRAK "EFEKTU NIESTABILNOŚCI" - przy większości tanich chińskich suszarkach, podczas rozłożenia występuje tzw. efekt niestabilności. Linki nie są równomiernie naciągnięte, a same ramiona uginają się pod ciężarem mokrego prania. Dzięki zastosowaniu podwójnych, zamkniętych profili, wraz z wysoko gatunkowym tworzywem sztucznym PE - w naszych suszarkach ten problem został wyeliminowany. Gwarantujemy, że przez lata takie rozwiązanie sprawdzi się doskonale.
5. GWARANCJA SATYSFAKCJI - jeśli nie będziesz zadowolony z dokonanego zakupu masz możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki, najważniejszą rzeczą jest to, aby zwracany towar nie nosił śladów użytkowania.

Sklepy internetowe: Travi Design || Tworzenie sklepów internetowych