SUSZARKI OGRODOWE
AKCESORIA

Jesteśmy firmą z 27 letnią tradycją. Zajmujemy się produkcją artykułów do domu i ogrodu. W swojej ofercie posiadamy między innymi grille ogrodowe, paleniska ogrodowe, wędzarnie ogrodowe oraz suszarki ogrodowe. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągła chęć rozwoju pozwala na zaspokajanie stale rosnących wymagań klientów. Nasza dewiza to dawanie radości z gotowania na świeżym powietrzu.
 
Posiadamy sieć sprzedaży na terenie całego kraju, dodatkowo nasze produkty możemy znaleźć w takich krajach jak Niemcy, Holandia i Wielka Brytania. Nasze produkty dostarczamy również do największych marketów budowlanych, centrów ogrodniczych oraz sieci handlowych na terenie całej Polski. Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną. Od 4 lat prowadzimy również sprzedaż internetową. Współpraca z najlepszymi firmami kurierskimi w kraju pozwala na szybkie dostarczenie towaru w każde wybrane przez klienta miejsce. Szybko i bezpiecznie dostarczamy zamówiony towar pod same drzwi. Oferowane przez nas produkty są wysokiej, jakości, wykonane tylko ze sprawdzonych materiałów.


Dane kontaktowe i adres siedziby firmy:

WARGO

ul. Arciszewskiego 5

66-440 Skwierzyna

NIP: 596-168-35-92 / REGON: 081100655

SANTANDER BANK POLSKA

02 1090 1593 0000 0001 3757 6638

 Zamówienia można składać:
- drogą mailową:  biuro@suszarkiogrodowe24.pl (formularz kontaktowy znajdujący się na stronie sklepu)
- telefonicznie: +48 795 151 147  (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00) 

Wysyłka zamówienia realizowana jest najczęściej już drugiego dnia po złożeniu zamówienia. Staramy się by wszystkie produkty były dostępne od ręki.
Za zakupione produkty można zapłacić przelewem, bądź też u kuriera (przesyłka za pobraniem) lub u sprzedawcy po uprzednim uzgodnieniu konkretów.
Do każdego produktu dołączamy paragon. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.
W razie reklamacji (np. gdy sprzęt jest uszkodzony lub dostali państwo inny towar niż zamówiony) prosimy o niezwłoczne przesłanie maila do naszej firmy. Skontaktujemy się z Państwem, by czym prędzej rozwiązać zaistniały problem.
Nasz mail, numer telefonu i fax są do Państwa dyspozycji, zapraszamy na zakupy, ale też kompleksowo opiekujemy się Naszymi klientami. Jeśli nie są Państwo pewni jakich środków użyć do czyszczenia, zgubili Państwo instrukcję, proszę śmiało się do Nas zgłaszać, na pewno pomożemy !


Sklepy internetowe: Travi Design || Tworzenie sklepów internetowych